محصول به سبد خرید اضافه شد
0

کتاب پرورش هوش یک سالگی

کتاب بازی‌های هوش و مهارت‌های یک سالگی

این مجموعه با هدف آموزش علمی و گام به گام کودکان یک ساله با استفاده از منابع معتبر روان شناسی کودک تهیه شده است.
 شما می‌توانید کلیۀ مهارت های مورد نیاز کودک یک ساله را به او آموزش دهید و نقاط قوت و ضعف کودک خود را به راحتی ارزیابی کنید.

کتاب ارزیابی هوش و مهارت‌های یک سالگی

بازی های ماه به ماه یک سالگی:

دوازده تا بیست و چهار ماهگي يکي از مهمترين دوره هاي رشد کودک به حساب مي آيد. مهارت‌هاي شناختي(ذهني)،‌ حرکتي، شنيداري، گفتاري، اجتماعي و خودياري کودکان در اين زمان رشد چشمگیری می یابد.
 اين دوره نسبت به دوره هاي ديگرِ رشد اهميت دوچنداني دارد. لازم است تا والدين با صبر و حوصله مهارت و توانايي هاي کودک را پرورش دهند. کودکان یک ساله از آنجایی که تازه راه رفتن را شروع کرده اند، به کاوشگرانی در معرض خطر تبدیل می شوند. نیاز به مراقبت های بیشتری دارند و علاقمند هستند که بیشتر، بازی های حرکتی و پر جنب و جوش انجام دهند. در اين کتاب مجموعه اي کامل از تمرين هاي کاربردي و بازي هاي مختلف مخصوص کودکان یک ساله به صورت ماه به ماه و بر اساس مهارت های مختلف، طبقه بندي شده است که می توانید متناسب با محدوده ی سنی کودک به راحتی از آنها استفاده کنید

بازی های پرورش هوش یک سالگی

ويژگي بازي‌هاي اين مجموعه:

1) از سیزده تا بیست و چهار ماهگي، ‌همه بازي ها متناسب با مراحل رشد کودک و ماه به ماه طبقه بندي شده اند.
2) این بازی‌ها مهارت‌هاي شناختي، حرکتي، شنيداري،‌گفتاري،‌ اجتماعي و خودياري کودک را پرورش مي‌دهند.
3) براي انجام بازي ها از ابزار و وسايل بسيار ساده و قابل دسترس همگان استفاده شده است.
4) فعالیت‌های  هر ماه شامل تمام مهارت‌هاي کودک مي شود و باعث رشد نرمال و همه جانبه ی توانايي ذهني،‌ جسمي و اجتماعي او مي گردد.
5) کتاب‌ها با استفاده از منابع روان شناسي رشد و زنجيره ی يادگيري کودکان تهیه شده اند.
6) برای اجرای دقیق هر بازی،‌ فیلم های آموزشیِ انجام صحیح آنها، در سامانۀ “تِک هوش” به طور جداگانه قابل دسترس هستند.

بازی های پرورش هوش یک سالگی

آموزش فلش کارت‌های 1 سالگی:

کودکان یک ساله توانائی یادگیری بالایی دارند و می توانند به راحتی مفاهیم مختلف را درک کنند و نشان دهند. کلیه آموزش های تصویری این دوره به صورت فلش کارت های ساده و قابل فهم بر اساس موضوعات زیر برای کودکان یک ساله تهیه شده است.
مهارت های شنیداری و واج شناسی
مهارت های گفتاری و زبانِ بیانی
شکل ها، رنگ ها و مفاهیم ساده ی ریاضی
اسامی حیوانات، میوه ها و وسایل آشنا
دسته بندی بر اساس رنگ یا موضوع
فعالیت ها و عملکردهای ساده
اعضای بدن (تن آگاهی) و حواس پنجگانه
شناخت احساسات و هیجانات

فلش کارت یک سالگی
فلش کارت یک سالگی
فلش کارت یک سالگی

مشاهده فيلم و توضيحات هر بازي:

در کتاب سعي شده است توضيحات کافي براي انجام هر بازي ارائه شود تا والدين بتوانند به راحتی آن را انجام دهند. از آن جايي که انجام دقيق بازي ها اهميت زيادي دارد،‌ روش اجراي هر بازي و انجام درست آن به صورت فيلم هاي آموزشي در سامانۀ تِک هوش قرار گرفته است.برای ورود به سامانۀ هوشمندِ “پرورش و ارزیابی هوش و مهارت های کودکان” می توانید آدرس Kids.techoosh.com را در مرورگر تبلت يا موبايل خود وارد کنید و در سامانه تِک هوش ثبت نام نمایید.با تهیه سرویس های مختلف می توانید فیلم های آموزشی مربوط به بازی های این کتاب، آزمون های ساده ی هوش و بازی های دیداری یک سالگی، ارزیابی های ماه به ماه و نکات آموزشی دوازده تا بیست و چهارماهگی را از طریق سامانه تِک هوش به صورت آنلاین مشاهده نمائید.

بازی های پرورش هوش یک سالگی
نمونه فلش کارت های یک سالگی

رفتن به بالای صفحه

۰۲۱-۶۶۷۵۱۸۷۵-۶
با ما در تماس باشید

کلیه حقوق و مطالب این سایت متعلق به انتشارات کتاب کودکان© است. کپی یا گزینش مطالب فقط با ارجاع به سایت کتاب کودکان مجاز است. هر گونه کپی برداری یا استفاده از محتوا و منابع سایت پیگرد قانونی دارد.