پرورش هوش و مهارت های نوزاد

پرورش هوش و مهارت های نوزاد ( تولد تا 12 ماهگی)

 شابک : 2-02-7369-964
پرورش هوش نوزاد، بازی های موثر در هوش نوزاد، تقویت هوش کودک، کتاب هوش کودکان
کامل ترین پکیج پرورش هوش و مهارت های نوزادی
پرورش هوش دیداری در نوزادان تولد تا 12 ماهه


این مجموعه شامل 2 جلد کتاب،  4 حلقه دی وی دی، 48 عدد فلش کارت و معرفی اپلیکیشن نوزادی به شرح زیر است:
 
1- کتاب ارزیابی هوش و مهارت های مختلف نوزاد شامل حرکتی، ذهنی، شنیداری، گفتاری، اجتماعی،‌خودیاری و... ( بر اساس جدیدترین منابع علمی و بین المللی)

2- کتاب پرورش هوش و مهارت های نوزاد که شامل 355 بازی موثر در پرورش هوش نوزاد است که به صورت ماه به ماه از تولد تا 12 ماهگی طبقه بندی شده است.

این مجموعه 4 عدد دی وی دی مخصوص نوزادان دارد که یکی از آنها ویژه خواب نوزاد و 3 دی وی دی دیگر محرک های دیداری و شنیداری نوزاد هستند که به صورت فیلم های سیاه و سفید و رنگی برای نوزادان تهیه شده اند. این فیلم ها بر اساس تحقیقات خانم دکتر بئاتریس میلتر تهیه شده اند.

این بسته شامل 48 عدد فلش کارت سیاه و سفید است که بهترن محرک دیداری برای تقویت هوش دیداری نوزادان از 2 تا 12 ماهگی به شمار می آید.
 
همراه با این پکیج می توانید از اپلیکیشن تِک هوش نیز استفاده نمایید و با ثبت نام در این اپلیکیشن می توانید کلیه بازی و آموزش های نوزادی را به صورت فیلم مشاهده نمایید و ارزیابی ها را به صورت آنلاین انجام دهید و از بیش از 355 فیلم آموزشی و 300 فیلم محرک دیداری نوزادان استفاده نمایید.


 
 پرورش هوش نوزاد

 
پرورش هوش نوزاد، بازی های موثر در هوش نوزاد، تقویت هوش کودک، کتاب هوش کودکانپرورش هوش نوزاد، بازی های موثر در هوش نوزاد، تقویت هوش کودک، کتاب هوش کودکانپرورش هوش نوزاد، بازی های موثر در هوش نوزاد، تقویت هوش کودک، کتاب هوش کودکان
شیوه های تقویت هوش نوزاد 
پرورش هوش دیداری در نوزادان 3 تا 12 ماهه


این مجموعه،در سه بخش برای نوزادان 3 تا 6 ماهه، 6 تا 9 ماهه و
9 تا 12 ماهه برای تقویت هوش دیداری نوزادان و افزایش دقت و توجه نوزاد تهیه شده است.

هر بخش از این مجموعه دارای یک جلد کتاب راهنمای کار و سه جلد کتاب کار با کودک (به صورت تصویری) می باشد. و جمعا 12 جلد کتاب برای این رده سنی از 3 تا 12 ماهگی در اختیار والدین قرار می دهد.