کتاب کودک


سایت کتاب کودک از سال 1380 و با چاپ نخستین کتاب های آقای داریوش صادقی به نام مجموعه سلام کلاس اولی ها کار خود را آغاز کرد. هدف اصلی این سایت ارائه کتاب هایی است که با شیوه های علمی و هدفمند به بحث آموزش کودکان در حوزه های مختلف پرداخته اند.

محور فعالیت های سایت کتاب کودک معرفی کتاب هایی برای کودکان از تولد تا پایان دبستان است و همواره تلاش نموده است تا والدین و مربیان را برای دستیابی به بهترین کتاب ها راهنمایی کند و کارشناسان این سایت والدین یا مربیان را برای انتخاب بهتر کتاب های آموزشی و شیوه های کار با کودک همراهی کرده و مشاوره های لازم را به آنان داده اند.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد سایت کتاب کودک و متولیان آن، تولید و ارائه کتاب هایی بوده است که بر اساس رشد شناختی(ذهنی) کودک و متناسب با سن کودک نوشته شده باشد. همچنین تلاش شده است تا در تالیف کتاب های کودکان همواره به جنبه علمی و روان شناسی کتاب ها توجه گردد و کتاب هایی در دسترس والدین قرداده شود که پشتوانه علمی معتبر داشته باشد و باعث آموزش صحیح کودکان شود.

هم اکنون بیش از 15 سال از آغاز به کار سایت کتاب کودک می گذرد و مفتخریم که توانسته ایم کتاب هایی به والدین و مربیان عزیز ارائه نمائیم که حس رضایت و تحسین آن ها را برانگیخته و با بازخوردهای مثبت و تشکرات مهرآمیز خود انگیزه ادامه این راه را برای ما تسهیل نموده اند.